Kiedy pora zrezygnować z darmowego hostingu?  

 

  Nie da się zaprzeczyć temu, że darmowy hosting stron WWW uczynił wiele dobrego dla rozwoju tej gałęzi zainteresowań, a nawet branży pozwalającej czerpać realne zyski. Nie ma bowiem lepszego startu dla każdego ambitnego amatora niż udostępnione za darmo miejsce na serwerze , które pozwala nabyć wiele cennych umiejętności oraz przetestować swoje pomysły. W końcu jednak trzeba uczynić krok w kierunku profesjonalizacji i przejść na tani i szybki hosting WWW. Po czym rozpoznać właściwy moment na nowy serwer WWW?

 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia

  Musi po prostu nadejść moment, w którym to odkrywamy, że darmowy hosting zwyczajnie nie spełnia naszych oczekiwań. Czytelnicy narzekają na powolne ładowanie danej podstrony, portal lubi się zawiesić przy co popularniejszym newsie, a w dodatku brak wolnego transferu staje się bardzo bolesny. Pragnienie utworzenia działu z plikami zostaje pogrzebane przez niewielką ilość miejsca, a reklamy irytują i nie przynoszą korzyści. Po prostu kończy się tolerancja dla tych początkowo niewielkich wad.

 

Czy zmiana hostingu będzie droga?  

Zawsze przy przechodzeniu na płatny hosting obawiamy się tego, że nie poradzimy sobie z tym procesem finansowo. To błędne założenie – obecnie wystarczy zapłacić jedynie kilkadziesiąt złotych na rok, aby zyskać dostęp do prawdziwego skarbu. Zapas transferu praktycznie się nie wyczerpuje, strona działa dosyć szybko, a własne reklamy generują dla nas przychody. Od razu poczujemy dużą i przyjemną różnicę – warto się o tym przekonać samemu.

2 Comments

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *